61 622 99 91 oraz 669 596 179

Poznaj nas bliżej…

Zespół naszego gabinetu tworzą doświadczeni lekarze weterynarii oraz technicy, gotowi służyć pomocą Państwa pupilom. W naszej codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem oraz miłością do zwierząt. Panuje u nas miła, rodzinna atmosfera, dzięki czemu wszyscy Pacjenci czują się tu bezpiecznie.

Lekarz weterynarii Urszula Szczepaniak – ukończyła wyższe studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie w 2008 roku oraz kurs groomera w Łodzi w 2009 roku. Zawodowo interesuje się dermatologią, kardiologią, rozrodem psów oraz chirurgią miękką.
Hobby to taniec oraz kuchnia polska.

Lekarz weterynarii Jarosław Szczepaniak – ukończył wyższe studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2008 roku. Specjalista chorób trzody chlewnej.
Jego hobby to jogging.

Lekarz weterynarii Martyna Zasada – Tschurlabsolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach, kierunku weterynaria na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W zakresie weterynarii najbardziej interesuje się interną.

Jest posiadaczką 2 królików – Mieczysława i Misii. Jej hobby to gra na fortepianie.

Lekarz weterynarii Marie Ardois – absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach, kierunku weterynaria na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Wcześniej odkrywała medycynę weterynaryjna w rożnych zakątkach świata takie jak Francja i Kostaryka. Interesuje się stomatologią zwierzęcą, obrazowaniem i tłumaczeniem medycznym. Prywatnie lubi podróże i gastronomię świata.

Technik weterynarii Adam Zeuschner – Ukończył technikum w Zespole Szkół Przyrodniczych w Poznaniu. Najbardziej ineteresuje go medycyna weterynaryjna gadów oraz płazów.

Poza weterynarią interesuje się sportem, grami komputerowymi oraz planszówkami. Z chęcią rozwija się dalej w różnych dziedzinach weterynarii.

Technik weterynarii Agata Rybarczyk – Ukończyła technikum w Zespole Szkół Przyrodniczych w Poznaniu. Najbardziej interesuje ją pierwsza pomoc oraz nagłe przypadki, a także zoodietetyka.

Jej hobby to makijaż artystyczny i charakteryzacje.