61 622 99 91 oraz 669 596 179

Aktualności

 

Promocja – marzec 2024

 

Od kilku lat każdego marca w naszym gabinecie obowiązuje promocja na zabiegi kastracji samic oraz samców – tak jest też i w tym roku, ale dodatkowo, promocja obejmuje również badania dodatkowe (badania krwi, cytologia itd.) zwierząt przed zabiegiem.

 

Serdecznie zapraszamy!

Drodzy pacjenci!

W tym roku postanowiliśmy już teraz udostępnić kalendarz akcji promocyjnych, tak żebyście mogli Państwo przemyśleć oraz skorzystać z okazji w leczeniu swoich pupili.
Prosimy jednak nie zwlekać ze sprawami, które wymagają leczenia już teraz!
Trzymajcie się zdrowo!

 

 

Akcja grudniowa

W grudniu przygotowaliśmy akcję związaną z dniem, który nam kojarzy się bardzo dobrze, a naszym zwierzakom z dużym stresem – mowa oczywiście o Sylwestrze.
Każde badanie kliniczne i badanie krwi przed wydaniem leków uspokajających na Sylwestra będzie w promocyjnej cenie -10%!
Zachęcamy do badań!

 

 

Zmiany i rozwój

Wspólne szkolenie i współpraca z Panią doktor Anną Lignowską, z gabinetu Vetalia oraz spotkanie z Wojciechem Pawlickim, świeżo po instalacji aparatu do narkozy wziewnej w naszym gabinecie 🐶

    
 
W tym tygodniu do naszego gabinetu zawitały 3,4,5-latki z przedszkola w celu wycieczki zawodowej, która ma na celu ukazanie jak dany zawód wygląda „od środka”.
W podziękowaniu dostaliśmy bardzo ładną pocztówkę – również dziękujemy i pozdrawiamy Wasze zwierzaczki ❤

Akcja październikowa

W październiku przyszykowaliśmy akcję nieco bardziej złożoną od poprzednich.
W tym miesiącu chcemy położyć nacisk na walkę z zjawiskiem coraz bardziej powszechnym, jakim jest nadwaga/otyłość wśród naszych pacjentów. Dbajmy o siebie oraz naszych pupili.
Dlatego każde badanie kliniczne, badanie krwi (morfologia, biochemia krwi, parametry dotyczące tarczycy, trzustki), konsultacje dietetyczne zwierząt z nadwagą/otyłych (lub zwierząt z predyspozycją) będą w cenie promocyjnej -10%.
Zapraszamy do profilaktyki!

Akcja wrześniowa

We wrześniu każde profilaktyczne badanie kału będzie w promocyjnej cenie -20%!
Staramy się już odchodzić od schematu podawania jednej tabletki odrobaczającej co 3 msc. na rzecz profilaktycznego badania kału – wtedy możemy dokładnie określić potrzebę wprowadzania terapii odrobaczającej oraz jej rodzaj – w przypadku różnych pasożytów leczenie wygląda inaczej.
Na badanie kału nie trzeba się umawiać, a próbkę można przynieść prosto ze spaceru w woreczku/pojemniku (najlepiej podpisanym :))
Zachęcamy do profilaktyki!

Vetineo

Od dzisiaj w naszym gabinecie można korzystać z darmowej aplikacji Vetineo!

Dlaczego warto korzystać z aplikacji?
Vetineo to m.in. wirtualna książeczka zdrowia Waszych zwierzaków. Znajdziecie w niej zalecenia lekarza i wykonane profilaktyczne leczenie, a także wyniki badań. To również miejsce, gdzie możecie w prosty sposób umówić się na wizytę, a jeżeli zajdzie taka potrzeba przesłać nam zdjęcia czy filmy co dzieje się Waszemu pupilowi.

Więcej informacji w zakładce w lewym dolnym rogu ekranu!

Drodzy opiekunowie gadów!

Lipiec 2023 ogłaszamy Waszym miesiącem! Wizyta gadzia przez cały miesiąc będzie w cenie promocyjnej -10%.
Pamiętajmy, że w celu utrzymania dobrostanu tego gatunku zwierząt, profilaktyka jest szczególnie ważna, dlatego badanie RTG gadów również będzie w promocyjnej cenie 🤍🐢
Prosimy o umawianie wizyt telefonicznie bądź osobiście.

Akcja kwietniowa

Drodzy klienci!
Kwiecień, jak każdego roku, niesie za sobą akcję zniżkową na zabiegi sanacji jamy ustnej! Taka zniżka to -10% na sam zabieg oraz wizyty kontrolne.

Zachęcamy do wykonania badań krwi (lub innych wymaganych), które również będą ze zniżką 10% (zniżka obowiązuje jedynie zwierząt przed zabiegiem).

Serdecznie zapraszamy 🙂

Szkolenie „Medycyna ratunkowa i anestezjologia”

 

Medycyna weterynaryjna to taka dziedzina, która w tym momencie prężnie się rozwija. Dostępne są nowe techniki operacyjne, diagnostyczne, nowe badania itp.
Nasza drużyna gabinetowa stara ciągle się rozwijać i brać udział w szkoleniach/webinarach tak, aby chłonąć jak najwięcej jak najświeższej wiedzy, którą staramy przekładać na praktykę kliniczną.
Ostatnio lek.wet. Ula Szczepaniak wraz z tech.wet. Agatą Rybarczyk miały przyjemność uczestnictwa w szkoleniu „Medycyna ratunkowa i anestezjologia”, którego prelegentki pracują w zagranicznych szpitalach weterynaryjnych, na oddziale intensywnej terapii.

Kleszcze? „Kleszcze to tylko w lecie”.

Czyli najczęstsze stwierdzenie, które słyszymy gdy pytamy o profilaktykę przeciwpasożytniczą, a które jest NIEZGODNE z prawdą!
Kleszcze występują, zagrażają i pasożytują cały rok, bez wyjątku!
Nasze obserwacje i skromne obliczenia ukazują, że w roku 2022 zapalność na choroby odkleszczowe (najczęściej babeszjozę) jest trzykrotnie większa względem 2021 roku.
Chorób przenoszonych przez wspomniane pasożyty jest kilka, a o najgroźniejszych z nich możecie przeczytać tutaj -> https://weterynarianews.pl/choroby-odkleszczowe-u-psa-2/

Rozwijamy się dla Was!

Rozszerzamy swoje horyzonty, cały czas się szkoląc. 13.08.2022 technik weterynarii Adam Zeuschner wziął udział w szkoleniu pod okiem najlepszego gadziego lekarza weterynarii w Polsce – Przemysława Łuczaka znanego również jako EgzoVet.
Od teraz możecie nas odwiedzić również z gadami!
Z chęcią przyjmiemy jaszczurki, węże i żółwie na badanie kliniczne, badanie krwi, badanie kału oraz RTG.